Seks spotkania i bezpieczeństwo !

Seks spotkania i bezpieczeństwo !

Jest oczywiste, że organizując seks przez Internet, możemy mieć pewne obawy. W końcu nie znamy drugiej osoby ani jej intencji. Czy jednak mamy się czego bać? Czy grozi nam niebezpieczeństwo? Randki seksualne to idealna opcja dla osób samotnych i tych, którzy nie chcą angażować się w związek lub po prostu nie spotkali odpowiedniej osoby. Jak to się mówi, na ludziach zdarzają się wypadki, dlatego też możemy spotkać się z nieprzyjemnymi sytuacjami. Musimy jednak jasno powiedzieć – coś takiego rzadko się zdarza! Tak, zdarzały się sytuacje takie jak kradzież, porwanie, wyłudzenie pieniędzy i wiele razy. Gdybyśmy jednak ciągle myśleli o zbliżającym się niebezpieczeństwie, musielibyśmy bardzo uważać na każdym kroku! Niektórzy mają pecha i zniechęcają się pierwszą randką seksualną, ponieważ mają już nieprzyjemne wspomnienia. Inni jednak regularnie spotykają ludzi w Internecie, aby uprawiać seks i nie doświadczyli nic poza udanym seksem. Nie da się powiedzieć, czy spotkania są bezpieczne, czy niebezpieczne. Nie warto też z góry martwić się, że coś się wydarzy. Wszystko, co musisz zrobić, to przygotować się na randkę. Nie możemy z góry zakładać, że spotkanie się nie powiedzie! Jeśli chcemy iść na seks randkę, zróbmy to.

Jak bezpiecznie umówić się na seks?

Wbrew pozorom na seksualnym spotkaniu możemy uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a przynajmniej spróbować to zrobić. Kiedy spotykamy kogoś w internecie, na portalu erotycznym czy wręcz randkowym – warto poznać się trochę przed pierwszym spotkaniem. Będziemy wtedy pewni, z kim się spotykamy. Dobrym rozwiązaniem jest rozmowa telefoniczna w celu potwierdzenia spotkania lub zadawania pytań. Ustalając szczegóły spotkania nie powinniśmy umawiać się na randkę w mieszkaniu drugiej osoby. Najlepszą i co najważniejsze najbezpieczniejszą opcją jest seks randka w hotelu, choć wiąże się to niestety z dodatkowymi kosztami. Jeśli mamy taką możliwość, możemy też zaprosić do naszego mieszkania kolejną osobę, nic nas to nie będzie kosztować, a tu czujemy się najbezpieczniej! Gdy zostajemy zaproszeni do domu / mieszkania osoby, z którą chcemy się umówić, powinniśmy uprzejmie zasugerować coś innego – jeśli tej osobie się to nie spodoba, możemy, ale nie musimy podejrzewać, że coś jest nie tak. Logicznie rzecz biorąc, dlaczego ktoś, komu zależy tylko na seksie, nie czułby się komfortowo na spotkaniu w już opłaconym hotelu? Brzmi głupio. Kolejną, jedną z najważniejszych kwestii, o której wiele osób zapomina, choć wydaje się to oczywiste, jest antykoncepcja. Umawiając się na seks, nie planujemy mieć dzieci, więc powinniśmy się chronić. Wiele kobiet zachodzi w ciążę poprzez planowany seks lub nie z nieznajomym. Musimy o tym pamiętać, w ten sposób możemy uniknąć niechcianej ciąży.

Bezpieczeństwo podczas spotkania to postawa !

Umawianie się na wizytę w bezpiecznym miejscu to jedno. Musimy jednak wiedzieć, jak zachowywać się na randce. Podczas spotkania druga osoba może zgłaszać różne sugestie. Może nas zaprosić do siebie, do pubu, a nawet na wycieczkę. Każda decyzja, którą podejmujemy, musi być dokładnie przemyślana! Po udanym stosunku lub w jego trakcie wyobraźnia może nas zabrać i możemy zgodzić się na coś, czego później będziemy żałować. Niektóre kobiety pod pretekstem pożyczek okradają mężczyzn na randki lub proszą ich o coś – nie można się na to zgodzić. Pamiętajmy również, aby nie podawać danych i informacji o sobie lub innych. Wszystko może zostać użyte przeciwko nam. Jeśli zgodzimy się pójść do klubu lub pubu – zwróć uwagę na to, co pijemy. Wystarczy, że pójdziemy do toalety, a gdy wrócimy do naszego drinka, znajdziemy tabletkę na gwałt lub środek uspokajający. Prawdę mówiąc, na randkach seksualnych rzadko proponuje się pójście do klubu, ale zdarzają się też takie przypadki. Warto być ostrożnym, bo nawet we własnym mieszkaniu inna osoba może wrzucić / dołożyć coś do naszego drinka. Jednak zdarza się to bardzo rzadko. Warto pamiętać, że osoba, z którą się spotykamy, umówiła się z nami na seks. Nie bądźmy naiwni, nie wierzmy we wszystko, co słyszymy. Jeśli druga osoba poprosi nas o pożyczkę i obiecuje, że zwróci się na kolejnym spotkaniu – możemy być pewni, że kolejne spotkanie nie nastąpi. Nie powinniśmy także zgadzać się na wspólne przyjmowanie narkotyków. Wiele osób o tym zapomina, choć może się to wydawać oczywiste.

Co może się wydarzyć podczas seks randki ?

Omawiając temat bezpieczeństwa na spotkaniach seksualnych, musimy zastanowić się, co jest nie tak z takim spotkaniem, co dzieje się najczęściej, czego chcą od nas oszuści? Trzeba przyznać, że najczęściej nieudane spotkania kończą się kradzieżami. To nie są uprowadzenia, porwania, gwałty, morderstwa – chociaż tak wiele osób to sobie wyobraża. Randki seksualne rzadko tak wyglądają. Pomimo tego, że nie znamy drugiej osoby, nie wiemy, co chce robić – pamiętaj, że on też jest człowiekiem. Najważniejszą rzeczą jest pilnowanie portfela. Ludziom w serwisach erotycznych zależy na seksie, aw najgorszym przypadku – o nasze pieniądze. W ostatnich latach bardzo rzadko zdarzały się bardziej drastyczne scenariusze, bo zazwyczaj w takim miejscu ludzie nie muszą ranić innych, bo po co? Trzeba jednak przyznać, że kobiety są w tej kwestii dużo trudniejsze niż mężczyźni. Oczywiście mężczyzna jest bardziej skłonny skrzywdzić kobietę niż kobieta mężczyźnie. Wiele osób zastanawia się, czy spotkanie seksualne może prowadzić do gwałtu, a jeśli tak, to w jaki sposób? Oboje wybierają się na tę randkę właśnie w tym celu! Cóż, kiedy spotykamy drugą osobę, najpierw coś rozmawiamy, pijemy, jemy, poznajemy się lepiej. Może zaistnieć sytuacja, w której jedna ze stron będzie chciała zrezygnować z relacji, mimo że właśnie umówiła się na spotkanie. Jesteśmy tylko ludźmi – możemy mieć na to ochotę, po zobaczeniu i poznaniu innej osoby w prawdziwym życiu, możemy po prostu zmienić zdanie w świecie. Często ludzie (zwłaszcza mężczyźni) błędnie przekonują lub nawet gwałcą inną osobę, twierdząc, że zasługują na to, bo taki był po prostu cel randki. Nie możemy jednak nadążać za tym, co osoba powiedziała wczoraj, trzy dni, tydzień czy nawet miesiąc temu. Jeśli obecnie nie chcemy tego robić – czy nam się to podoba, czy nie, musimy to zaakceptować i uszanować. Gwałt jest karalny nawet w tym przypadku.

Odwiedź nasz portal i umów się na seks randkę !

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*