Czy można zawrzeć znajomość z osobą poznaną na seks spotkaniu?

Większość ludzi myśli, że umawiając się na seks, ograniczy się to tylko do jednego. Jednak nie jest to do końca prawdą. Przebieg seksualnego spotkania i co po nim nastąpi – zależy tylko od nas. Wszędzie, nawet na tego typu spotkaniach, możemy spotkać kogoś równie dobrze jak lub nawet kochać. Jeśli lubimy osobę, z którą umówiliśmy się na seks, możemy zaproponować kolejne spotkanie, ale tym razem po to, żeby się poznać lub spędzić ciekawie czas, niekoniecznie kładąc się spać. Kiedy ta osoba jest chętna i zgodziła się, możemy pomyśleć o jakimś znajomym. W końcu nikt nigdy nie powiedział, że związki lub przyjaźnie wynikające z seksualnych spotkań są inne lub gorsze. Może to być zaskakujące, ale wiele par, które są obecnie szczęśliwe i zakochane w sobie, właśnie spotkało się przez portal erotyczny i na swoim pierwszym spotkaniu poszło ze sobą do łóżka! Nie warto rezygnować ze znajomości tylko dlatego, że na portalu erotycznym poznaliśmy osobę, która nas zainteresowała. To nie powinno być powodem do wstydu. Warto dać szansę każdej osobie, nawet tej, którą poznaliśmy przez portal erotyczny.

Jak grzecznie zrezygnować z seksu w jego trakcie?

Kiedy piszemy i umawiamy się z kimś na portalu erotycznym mamy nadzieję, że będzie wspaniale i będziemy się razem świetnie bawić. Jednak nie zawsze tak jest. Czasami zdarza się, że gdy nadchodzi moment spotkania, po prostu mamy na to ochotę, zawodzimy się, chcemy jak najszybciej wyjść ze spotkania i zrezygnować z seksu. Jednak pytanie brzmi: jak to zrobić? Ponieważ umówiliśmy się już z tą osobą, nie możemy jej tak po prostu zignorować i odejść. Nie warto też kłamać i szukać wymówek, bo druga osoba nie zasługiwała na to, że byliśmy z nią nieuczciwi. Najważniejsze, żeby porozmawiać! Musimy delikatnie wyjaśnić, że niestety wyjeżdżamy. Nie ma potrzeby tłumaczyć, że wypadliśmy i tak dalej. Nie powinniśmy też sprawiać, by druga osoba czuła się winna, nie ma powodu, aby czuła się winna. Co jeszcze może nam pomóc, to przeprosiny. Opuszczamy spotkanie, nie bój się powiedzieć „przepraszam”. Jeśli zastosujesz się do powyższych wskazówek, druga osoba nie powinna być urażona ani zła. Porozmawiajmy z nią, żeby nas zrozumiała. W końcu jesteśmy tylko ludźmi. Nie powinniśmy też zmuszać się do spania! Musimy być asertywni. Jeśli czegoś nie chcemy, po prostu tego nie rób. Niestety, wiele osób kładzie się do łóżka z umawiającą się osobą wbrew swojej woli, mimo że nie chce. Zmuszanie się do seksu jest niewłaściwe. Druga osoba powinna nas zrozumieć, jeśli przeprowadzimy z nią odpowiedni wywiad. Skupmy się na uczciwości i delikatności, a wszystko będzie dobrze.

Co jeśli osoba na seks spotkaniu oczekuje czegoś więcej ?

W takiej sytuacji musimy przede wszystkim odpowiedzieć na jedno bardzo ważne pytanie, a mianowicie: czy będziemy w stanie odwzajemnić uczucia drugiej osoby, aby jej nie skrzywdzić? Kiedy osoba, z którą mamy umówiony seks czuje coś do nas i będzie jej zależeć na czymś więcej niż tylko przygodą na jedną noc, nie powinniśmy z tego korzystać, jeśli nie czujemy tego samego. Nie warto jej okłamywać i udawać, że my też coś do niej czujemy tylko po to, by móc ją co noc wykorzystać do zaspokojenia naszych potrzeb seksualnych. Najlepsze w tej sytuacji będzie uczciwość, ale przekazana w sposób, który nie zaszkodzi żadnej ze stron, ale jednocześnie nie pozostawi drugiej osobie złudzeń i niedomówień, które mogą skutkować kolejnymi budzącymi nadzieję na trwały związek która będzie oparta na czymś więcej niż seks. Wyobraź sobie, że jesteśmy na miejscu tej osoby i zakochaliśmy się w kimś, kogo właśnie poznaliśmy, i myślimy, że ktoś nas odwzajemnia. A potem, gdy po jakimś czasie nasz flirt seksualny przerodzi się w prawdziwy związek, przekonamy się, że druga osoba była z nami tylko z powodu ciągłego seksu, na który nie musiała się starać. Nikt nie może być w ten sposób traktowany, ponieważ wrażliwą osobę można wrzucić w tak bardzo poważny stan, a tym samym doprowadzić ją nawet do myśli samobójczych z powodu uczucia poniżenia i utraty pewności siebie.

A jeśli zajdę w ciążę podczas seksu? Dla kobiety zajście w ciążę podczas seksu to straszny scenariusz, być może znacznie gorszy niż dla mężczyzny. Jednak nie możemy panikować! Odrzućmy wszystkie złe myśli o aborcji itp. Pierwszą rzeczą, jaką musimy zrobić, jest rozmowa z mężczyzną, który będzie ojcem tego dziecka. Nie możemy tego przed nim ukryć! To najgorsze, co może zrobić kobieta. Spokojna i szczera rozmowa będzie kluczem do sukcesu. Człowiek rozsądny i odpowiedzialny z pewnością będzie szukał rozwiązania tej sytuacji, nie będzie próbował od niej uciec. Nie możemy też zmusić się do nawiązania relacji z ledwie poznaną osobą! Trzeba pomyśleć o alimentach, zobaczeniu dziecka itp. Niestety, dziecko nie może w ogóle dorastać bez spotkania z ojcem, wszyscy go potrzebują, zwłaszcza małe dziecko. Jeśli mężczyzna nie chce mieć nic wspólnego z dzieckiem, sprawę można rozstrzygnąć w sądzie – ale kto by to zrobił? Spróbujmy się zgodzić i spokojnie omówić wszystko i dogadać się, aby nie było nic niepewnego. Wszystko powinno być w porządku! W razie jakichkolwiek problemów zawsze możemy porozmawiać z kimś bliskim, skonsultować się z nami, złożyć skargę. Jeśli zajdzie taka potrzeba, drzwi psychologa również będą dla nas otwarte. W takiej sytuacji nie możemy się załamać i poddać. Kobieta powinna dbać o siebie i swoje dziecko.

Zajście w ciążę podczas seks spotkania ? Co dalej…

To może być największy koszmar podczas seksu, ale teraz nie warto panikować. Na samym początku warto upewnić się, że partner, z którym uprawialiśmy seks, mówi prawdę, bo często zdarza się, że taka osoba próbuje nas oszukać i np. Zdobyć pieniądze na „aborcję”, a my, jako przerażeni faceci, zróbcie wszystko, co może ta osoba prosi o pozbycie się problemu i zapewnienie bezpieczeństwa, a także przyszłości pozbawionej alimentów, bo nie chcemy być kojarzeni z nowo poznaną kobietą. Nawet jeśli to nie jest problem, to być może jesteśmy po prostu w sytuacji życiowej, która jeszcze nie pozwala nam opiekować się dzieckiem, ponieważ chcemy skupić się na ważnych projektach życiowych, karierach itp. Wszystkie te czynniki wpływają na strach, jaki odczuwamy w takiej sytuacji sytuacja paraliżuje i pozbawia zdolność racjonalnego myślenia i podejmowania decyzji. Zanim też bezmyślnie sięgniemy do naszego portfela po naprawdę duże pieniądze, upewnijmy się, że nie mamy do czynienia z oszustwem. Kiedy już nie mamy wątpliwości, czy kobieta, z którą uprawialiśmy seks, nas oszukuje, musimy rozważyć rozwiązanie, zanim podejmiemy drastyczne środki, takie jak aborcja. Zastanówmy się nad swoim życiem, przeanalizujmy je i zadajmy sobie pytanie, czy jesteśmy gotowi na to dziecko, ale przede wszystkim, czy w taki czy inny sposób chcemy odnosić się do tej kobiety. Możemy też wychowywać nasze dziecko w taki sposób, aby część czasu spędzało z nami a część z matką, aby nie odciąć się całkowicie od niego – to bardzo bolesne przeżycie dla dziecka, bo każde dziecko potrzebuje ojca, a naszym obowiązkiem jest zapewnić mu jak najlepszą przyszłość, a przede wszystkim wychować go na dobrego człowieka. Jeśli syn nie doświadcza ojcowskiej miłości, sam może być okropnym ojcem i mężem dla swojej przyszłej narzeczonej. Jeśli córka wychowywana jest bez ojca, może w przyszłości szukać mężczyzn, którzy spełnią rolę, jaką powinniśmy odgrywać. Każda decyzja, którą podejmujemy, powinna być dokładnie przemyślana, najważniejsze jest, aby nie wpadać w panikę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*