4 skuteczne metody na poznawanie kobiet

Poznawanie kobiet

Niezależnie od tego, czy chcesz szukać blisko domu, czy też wędrować dalej, zawsze możesz spotkać kobiety, które mają te same zainteresowania i są również zainteresowane tobą. Czytaj dalej…

1 Metoda – znajdowanie odpowiednich kobiet.

1. W trybie online. Obecnie powszechnie wiadomo, że internetowe serwisy randkowe są regularną częścią spotkań z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Znajdź serwis randkowy, który Ci się podoba i utwórz profil. Możesz przeglądać kobiety już na stronie według wspólnych zainteresowań lub poczekać, aż kobiety cię znajdą.

 • Uzupełniając profil, wyglądaj przystępnie i schludnie. Noś też ubrania – nagie ciała, bez względu na to, jak dobrze wyglądają, nie są właściwą drogą do korzystania z internetu.
 • Unikaj kłamstwa. Jeśli jesteś starszy i mniej wysportowany, niż byś chciał, nie ukrywaj tego. Twoja potencjalna randka nie będzie się kręcić, jeśli spotka Cię twarzą w twarz z twoimi kłamstwami.
 • Jeśli coś cię skubie, odpowiedz szybko, by kobiety nie pomyślały, że jesteś leniwy lub niezainteresowany.
 • Bądź otwarty na wszystkich zainteresowanych Tobą. Jeśli umieścisz przedział wiekowy lub inne restrykcyjne przedziały na swojej liście życzeń, możesz przegapić kobiety, które mogą nieco wykraczać poza te oczekiwania, ale są dla Ciebie idealne. Wymienienie restrykcyjnych preferencji brzmi też naprawdę apodyktycznie i perfekcjonistycznie i odstraszy wiele kobiet, nawet jeśli podlegają one twoim ograniczeniom.

2. Zapytaj swoich przyjaciół. Przyjaciele, zarówno mężczyźni, jak i kobiety, są dobrym miejscem do rozpoczęcia nowych znajomości. Twoi znajomi poznają samotne kobiety, które szukają szansy na randkę – od sióstr i koleżanek z pracy po przyjaciółki z hobby lub uprawianego sportu.

 • Zorganizuj lub poproś znajomych o zorganizowanie przyjęcia lub kolacji, na której będziecie mogli się spotkać.
 • Rozważ randkę w ciemno z tą osobą.
 • Pamiętaj, aby zapytać przyjaciela, dlaczego uważa, że ​​ta kobieta może być z tobą zgodna. Pomoże ci wymyślić tematy do rozmowy przed spotkaniem.

3. Weź pod uwagę kobiety w swoim miejscu pracy. To od Ciebie zależy, czy romanse w miejscu pracy są tabu, czy nie; w niektórych przypadkach polityka firmy zabrania czegoś takiego. Ale tam, gdzie to nie jest problemem, są dobre i złe powody, aby umawiać się z kimś z pracy. 

 • Z drugiej strony wiele kobiet w pracy prawdopodobnie będzie miało podobne zainteresowania, harmonogramy i dostępność. Co więcej, nie musisz wędrować po barach i klubach, aby się z nimi spotkać.
 • Z drugiej strony, rozstania po związku mogą źle wpłynąć na pracę, plotki w biurze mogą być trudne, a zarzuty faworyzowania mogą być powszechne.
  • Są jednak sposoby na poradzenie sobie ze wszystkimi wyzwaniami, więc jeśli lubisz kogoś w pracy, być może warto.
 • Nigdy nie nękaj kobiety. Stosuje się procedury w miejscu pracy, które pozwalają radzić sobie z jakimkolwiek elementem lenistwa, niestosownego dotykania lub komentarzy itp. Z ważnych powodów. Upewnij się, że nie zinterpretuje twoich intencji, zachowując otwartość, jasność i troskę. Unikaj używania wulgarnego języka lub aluzji.
 • Zostaw w spokoju wszelkie pomysły na romans lub randkę z kobietą, która przechodzi rozwód.
 • Zachowaj osobiste kontakty. Nie używaj e-maila w miejscu pracy. Zamiast tego użyj swoich osobistych adresów e-mail lub porozmawiaj z nią bezpośrednio.
  • Twój zespół IT może przypomnieć sobie wszystko z e-maili służbowych, więc jeśli z nich korzystasz, bądź ostrożny i nigdy nie wysyłaj niczego, czego nie można udostępnić wszystkim innym w biurze.
 • Pomyśl naprawdę mocno, zanim spróbujesz umówić się z szefem, menedżerem lub przełożonym. Zarzuty faworyzowania będą zbyt łatwe do postawienia przeciwko tobie, a brak równowagi sił w pracy może również wpłynąć na brak równowagi sił w twoim osobistym związku, który nie jest zdrowy dla żadnego z was.

4. Idź tam, gdzie samotni spędzają czas specjalnie. Istnieje wiele okazji do spotkania samotnych kobiet w mieście, miasteczku lub podobnym środowisku. Oto kilka przykładów:

 • Kluby, kluby nocne, bary / bary sportowe i restauracje
 • Hobby lub wydarzenia sportowe, które kończą się imprezą lub spotkaniem
 • Uroczystości obiadowe, kolacje, degustacje
 • Rejs dla singli lub inna specjalnie zorganizowana impreza dla singli, która jest nieco bardziej niezwykła.

5. Weź udział w zajęciach lub kursie. Jeśli coś Cię pasjonuje, od żeglarstwa po sztukę kulinarną, możesz znaleźć kobiety z taką samą pasją, dołączając do zajęć lub kursów poświęconych właśnie temu tematowi. Z pewnością będziecie mieli razem wiele do omówienia. 

 • Udaj się na siłownię. Nie tylko czerpiesz korzyści z fitnessu, ale często zajęcia są pełne – masz to: głównie kobiety.
 • Jeśli zdarzy ci się być jednym z niewielu mężczyzn – lub jedynym mężczyzną – na kursie lub na zajęciach, zostaniesz uznany za kogoś wyjątkowego!

6. Być świadomym otoczenia. Życie samo w sobie daje wiele okazji do poznania kobiet – jeśli jesteś otwarty na możliwości.

 • Na przykład, stojąc w kolejce do supermarketu, spróbuj nawiązać rozmowę z towarzyszącymi Ci kobietami, które przyciągnęły twoją uwagę ze wszystkich właściwych powodów.
 • Zwróć uwagę kobiety podczas dojeżdżania do domu komunikacją miejską i napisz zabawny komentarz na temat czegoś istotnego, a następnie przedstaw się.
 • Codzienne miejsca, w których można rozmawiać z kobietami, obejmują pralnię, czekanie na przystanku autobusowym, zakupy (w tym przywitanie się ze sprzedawcą, którego tak bardzo lubisz), ćwiczenia na siłowni, spacery z psem, sprzątanie podwórka przed domem, przechodzenie obok, bibliotekę, sklep z filmami (znasz już jej gust filmowy), duże imprezy plenerowe i rekreacyjno-sportowe.
 • Wydarzenia kościelne i grupowe mogą również umożliwić ci kontakt z kobietami, które wyznają ten sam zestaw przekonań i wartości, co ty. Z pewnością będzie wiele okazji, które pojawią się za pośrednictwem takich instytucji w trakcie waszej regularnej obecności.

2 Metoda – Schludny i dobry wygląd to podstawa !

1. Popatrz na siebie. Chociaż mówi się, że nikt nie powinien oceniać książki po okładce, pierwsze wrażenia liczą się ogromnie, gdy ludzie jeszcze się nie znają. Zawsze dobrze jest wyglądać jak najlepiej.

 • W tych pierwszych chwilach zostaniesz dopasowany i podzielony na kategorie w zależności od tego, co masz na sobie, jak bardzo się przygotowałeś i czy wyczyściłeś buty, bez względu na to, jak bardzo możesz nienawidzić tej rzeczywistości! Aby pomóc sobie poznać kobiety, bądź zadbany i ubierz się stylowo według własnego gustu.
 • Kiedy chcesz kogoś spotkać, noś ubrania, które Cię reprezentują. Powinny być w dobrym stanie, w razie potrzeby wyprasowane (oczywiście nie wszystkie ubrania wymagają prasowania, więc kieruj się instynktem), bez dziur i plam.
 • Utrzymuj włosy w dobrej kondycji. Rano poświęć trochę czasu na stylizację włosów, golenie i strzyżenie.
 • Zostaw brudne ubrania w domu. Brudna odzież zmniejsza Twoją pewność siebie i nie pomaga się wyróżniać. Brudne ubrania dla obu płci mówią światu: „Nie jestem teraz zainteresowany, dzięki”.
 • Zwolnij z perfumami. Nie powinna czuć cię z drugiego końca pokoju.

2. Odegraj rolę. Bądź takim typem mężczyzny, jakiego chciałaby kobieta. Wykorzystaj małe okazje, aby pokazać jej, że jesteś dżentelmenem. Następnie, oczywiście, kontynuuj swobodną rozmowę.

 • Jeśli zobaczysz kobietę z pełnymi rękami, zaoferuj pomoc! Grzeczny nieznajomy z pewnością wzbudzi jej zainteresowanie.
 • Każda sytuacja może być okazją do rozmowy. Wyjaśnij rozkład jazdy autobusów, poinformuj ją o lepszej cenie na ulicy lub zaoferuj jej drobne, gdy będzie grzebać w torebce. Nie oczekuj jednak niczego w zamian; pozwól jej się odwzajemnić.

3 Metoda – Twoja postawa

1. Wyglądaj przystępnie. Spotykanie się z ludźmi jest pomocne, gdy wydaje się, że ktoś jest otwarty i chętny do kontaktu. Obejmuje to używanie otwartej mowy ciała, uśmiechanie się i prezentowanie ogólnie pozytywnej postawy.

 • Oprócz dobrego wyglądu, język ciała ma duży wpływ na to, czy ktoś czuje się w stanie do Ciebie podejść. Co więcej, wpływ ma również ton, szybkość i głośność Twojego głosu.
 • Wyglądaj i działaj pewnie. Zwątpienie w siebie jest zauważalne przez innych ludzi; przygotuj się psychicznie na pewność siebie i udawaj, że to konieczne!
 • Pozostań pozytywny –– nikt nie chce usłyszeć litanii nieszczęść, kiedy cię spotykają po raz pierwszy. Nawet jeśli życie traktuje cię w tej chwili nieżyczliwie, nie przekazuj jej tego, kiedy spotykasz się po raz pierwszy.

2. Spójrz jej w oczy, a nie na jej piersi. Może i jest oszałamiająca, ale nie pozostanie blisko ciebie, jeśli jedyne, co możesz zrobić, to gapić się na jej piersi. Skoncentruj się na niej jako osobie; przyjrzeć się jej twarzy i naprawdę słuchaj tego, co mówi. Utrzymuj dobry kontakt wzrokowy!

 • Zapamiętaj jej imię. Używaj jej imienia, kiedy z nią rozmawiasz – podświadomie poczuje się z tobą swobodniej.
 • Doceń miejsce małej rozmowy. Może i jest malutki, ale to bezpieczny sposób na lepsze poznanie się. Co więcej, nie chodzi o to, co mówisz na tym etapie, ale jak to mówisz: z ciepłem, życzliwością i zainteresowaniem.

3. Pozostań zrelaksowany. Wszyscy denerwują się, gdy spotykają kogoś nowego i chcą czegoś więcej niż zwykłego uścisku dłoni. Ale ważne jest, aby jak najbardziej uspokoić swój niepokój, przypominając sobie, że jesteś tego wart.

 • Unikaj postrzegania spotkania jako przesłuchania. To powoduje, że wystawiasz się na pokaz i traktujesz ją również jako wystawioną. Może się to źle skończyć tylko wtedy, gdy coś nie pójdzie zgodnie ze scenariuszem. Zamiast tego zrelaksuj się w sobie i potraktuj to jako zabawną okazję do poznania kogoś bez martwienia się o to, dokąd może to doprowadzić lub nie.
 • Jeśli uważasz, że jesteś wystarczająco dobry dla tej kobiety, wyczuje to i odwzajemni twoją pewną postawę. Jeśli zachowujesz się niegodnie, ryzykujesz, że będziesz tak traktowany. Przyciągnij oczekiwaną odpowiedź, będąc pewnym siebie i zaangażowanym w daną chwilę.

4. Nawiąż kontakt. Spróbuj dowiedzieć się, jakie są jej zainteresowania, pytając o jej pracę, hobby, co lubi robić ze swoim czasem i ulubione rzeczy (filmy, muzykę, jedzenie itp.). Wtedy możesz jej też opowiedzieć o sobie. Znajdź kilka rzeczy, które Cię łączy, i porozmawiaj o nich, aby nawiązać kontakty i porozmawiać, aby się lepiej poznać.

 • Na przykład: „Tak, ja też bardzo lubię Van Gogha, ale Monet jest zbyt uproszczony”. W ten sposób będzie wiedziała, że ​​nie tylko mówisz „tak” przez cały czas, aby ją polubić, ale że jesteś skłonny do inteligentnej rozmowy.
 • Nie podawaj zbyt wielu informacji o sobie przy pierwszym kontakcie; może sprawić, że będziesz wyglądać na zbyt zdesperowanego, by znaleźć ukochaną i zbyt towarzyskiego. Zachowuj się jak samotny, pracujący mężczyzna ze zdolnym umysłem.
 • Kobiety są niezwykle wrażliwe na „osobiste bąbelki”. Pamiętaj, aby jej nie tłoczyć. Zamiast krzesła obok niej wybierz to naprzeciwko. Jeśli się pochyli, bingo.

5. Wiedz, kiedy zakończyć rozmowę. Zbyt długie ciągnięcie się może sprawić, że będziesz wydawać się zdesperowany lub nawet knujący. Kiedy ta kobieta jest kimś, kogo naprawdę chciałbyś znowu zobaczyć, powiedz coś w stylu: „Wiesz, chciałbym usłyszeć więcej, ale muszę teraz wracać do pracy. Opowiedz mi o tym podczas tańca salsy we wtorek”. Zawsze zostawiaj rozmowę, aby mogła być kontynuowana. Nie wyczerpuj rozmowy, ponieważ sytuacja może stać się niezręczna i może stracić zainteresowanie.

 • Nie pozwól jej zakończyć rozmowy lub randki; zatrzymaj zakończenie, myśląc o kilku rzeczach do powiedzenia, a następnie zakończ spotkanie. Będzie teraz dłużej kręcić się w tym miejscu; jeśli masz szansę, wróć. Następnie poproś o jej numer telefonu.
 • Oczywiście, jak ze wszystkim, są wyjątki. Jeśli czujesz, że chemia łączy was dwoje i kontynuujesz rozmowę przez całą noc i do następnego dnia, pozwól przepływowi poprowadzić cię tam, gdzie chce. Czasami tak się dzieje – bez rymu i powodu. Bingo !

4 Metoda – Jak radzić sobie z odrzuceniem.

Zrozum, że odrzucenie jest częścią umowy randkowej. Niektóre kobiety nie będą zainteresowane, ponieważ nie czują iskry ani chemii. Szanuj to – o wiele lepiej jest mieć szczerą odpowiedź, niż nalegać na kolejne spotkanie, które nigdy nie będzie przyjemne, ale jest wymuszone i obojętne. Zamiast brać osobiście odrzucenie, zdaj sobie sprawę, że jest to ważny krok w znalezieniu odpowiedniej kobiety pośród morza kobiet, które nie są dla Ciebie idealnym partnerem.

 • Czasami zostaniesz odrzucony, ponieważ to nie jest właściwy moment w jej życiu, aby angażować się w związek. Być może przechodzi przez chaotyczny rozwód, być może wielki krok w karierze jest na jej radarze, a może po prostu potrzebuje czasu, aby wyleczyć się po złym związku. Jeśli naprawdę jest tego warta, daj jej szerokie miejsce, pozostając przyjaznym i po prostu bądź cierpliwy. W przeciwnym razie życz jej powodzenia i szukaj dalej.

Wsłuchaj się w swój instynkt. Pojedyncze odrzucenie nie oznacza, że ​​jest z tobą coś nie tak (może cię lubić, ale nie wie, jak to wyrazić!). Jeśli jednak doświadczasz powtarzających się odrzuceń, możesz zająć się swoim wyglądem, manierami w stosunku do kobiet, a nawet całym podejściem. Może się zdarzyć, że robisz coś źle i zawsze łatwo to naprawić.

Porady

 • Nigdy nie zakładaj, że dobrze wyglądające kobiety są niedostępne. Te kobiety mają takie same potrzeby i pragnienia, jak wszyscy inni. Nigdy nie oceniaj nikogo po tym, jak wygląda.
 • Bądź cierpliwy. Nawiązanie właściwego połączenia z właściwą kobietą może zająć trochę czasu.
 • Skoncentruj się i organizuj rozmowę mentalnie. Bądź asertywny i pamiętaj, co masz robić. Kobiety chcą wiedzieć, że potrafisz dobrze mówić, wymyślać własne zdania i być przyjaznym dla innych mężczyzn. Chcą zobaczyć, że jesteś asertywny, ale nie jesteś złośliwy, nachalny ani nieprzyjazny.
 • Jeśli masz psa, wykorzystaj to na swoją korzyść. Idź na spacery z psem, dołącz do grup zjazdowych miłośników psów.
 • Pracuj nad swoją karierą. Wraz ze wzrostem sukcesu rośnie Twoja pula randkowa.
 • Przeczytaj książki o randkach i spotkaniach z kobietami, takie jak „ Gra ” Neila Straussa. Pomyśl także o przeczytaniu „ Jak zdobyć przyjaciół i wpływać na ludzi ” autorstwa Dale Carnegie. Zawiera nieocenione rady dotyczące ogólnych kontaktów z ludźmi. Nie musisz wierzyć we wszystko, co czytasz, ale możesz skorzystać z przydatnych wskazówek.
 • Pożycz swoją uroczą siostrzenicę lub siostrzeńca i zabierz je do sklepu lub centrum handlowego. Kobiety kochają mężczyznę, który opiekuje się uroczym małym dzieckiem! Większość kobiet się uśmiechnie i otworzy. To jest Twoja wskazówka, aby rozpocząć rozmowę, szybko dając jasno do zrozumienia, że ​​jesteś z siostrzenicą / siostrzeńcem w pierwszym zdaniu.
 • Jeśli masz iPhone’a, BlackBerry lub inny smartfon, rozważ pobranie aplikacji randkowej

Ostrzeżenia

 • Nigdy nie próbuj się „dopasować” lub wyglądać jak inni faceci na imprezie.
 • Nie używaj tandetnych technik, takich jak zlecanie barmanowi lub kelnerce przyniesienia jej drinka. Musisz grać fajnie, a tego rodzaju zachowanie w stylu filmowym nie działa w prawdziwym życiu. Szanuj inteligencję kobiet tak samo jak własną.
 • Nie analizuj zbytnio sytuacji. Po prostu nawiąż z nią kontakt wzrokowy, uśmiechnij się, przywitaj się i rozpocznij z nią niewinną rozmowę, tak jak z przyjaciółmi. Nie poddawaj się „paraliżowi przez analizę”.
 • Nie daj się zbyt mocno. Miej dobre wyczucie, czy jest zainteresowana, czy nie. Szukaj znaków. Jeśli kiedykolwiek dotknie twojego ramienia, złapie cię za rękę, mruga oczami lub śmieje się z twoich żartów, jesteś w środku. Nie próbuj zbyt mocno (jak tworzenie godzinnej listy tematów do rozmów); po prostu podaj podstawowe informacje, które chciałaby wiedzieć: Twój wiek, czym się zajmujesz, aby się utrzymać lub kształcić, skąd pochodzisz, jakie są Twoje osobiste motywy związane z nią oraz czy masz dzieci. Nowa osoba w jej życiu może być zniechęcającym wyzwaniem; daj jej czas na przyzwyczajenie się do ciebie. Pokaż, że potrafisz uporządkować myśli do rozmowy i formułować własne, poprawne zdania.
 • Uważaj na mówienie: „Jesteś urocza”. Może to wskazywać na zainteresowanie, ale nie musi. Ponadto, jeśli kobieta poprosi cię do tańca, może po prostu poszukać kogoś, z kim mogłaby zatańczyć. Jeśli ściąga cię z parkietu, żeby porozmawiać, jesteś w środku. Jeśli kiedykolwiek powie Ci: „Zaraz wracam”, zrezygnuj z tego, jeśli nie wróci za 5 minut.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*